Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

KARAMAN SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA TANITILIYOR 07 Ocak 2011

Karaman Kentler Sergisi'nde

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, 'İSG Kentler Sergisi' ile farklı kültürlere ev sahipliği yapıyor. Aralık ayında açılan ve ziyaretçilerden yoğun ilgi gören 'İSG Kentler Sergisi'nin 2.'si açıldı.

İç Hatlar Terminali giden yolcu bölümünde düzenlenen açılışa Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Orta ve Karaman Valiliği Özel Kalem Müdürü Murat Zafer'in de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Gümüşhane, Karaman, Artvin, Samsun, Adıyaman, Mersin, Giresun, Trabzon, Erdek, Burhaniye ve Gökçeada il, ilçe ve beldelerinin tanıtımlarının gerçekleştirildiği sergiye, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Orta, Karaman Valisi Süleyman Kahraman'ın göreve gelmesinin ardından bir turizm hamlesi başlattıklarını belirterek, "Bu bağlamda da, tanıtım adına elimize geçen tüm fırsatları değerlendiriyoruz. Bundan sonraki tüm fuarlara valilik olarak katılarak Karaman'ın tanıtımını yapmaya çalışacağız" dedi.

81 il valisinin desteğiyle düzenlenen sergi, ocak ayı boyunca ziyaret edilebilecek.