Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

İŞBAŞI EĞİTİMİ VE RESİM İŞ EĞİTİMİ KURS BİTİRME BELGE TÖRENİ 22 Şubat 2013

 İŞBAŞI EĞİTİMİ VE RESİM İŞ EĞİTİMİ KURS BİTİRME BELGE TÖRENİ   22 Şubat 2013


                                                                                      

     Valimiz Sayın Murat Koca, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından ilimizde çeşitli alanlarda açılan kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlerin sertifika törenine katıldı.

21 Şubat 2013 Perşembe günü saat 15.30'da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen sertifika törenine Vali Koca'nın yanı sıra daire müdürleri ve kursiyerler katıldı.

Ney dinletisi, Karaman tanıtım filminin izlenmesi ve protokol konuşmalarının ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından ilimizde açılan “ Kişisel Gelişim Semineri, Yöneticileri Yetiştirme Kursu, Yiyecek İçecek Servis Kursu ve Kat Hizmetleri Kursu” ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından açılan “Resim Eğitim İş” kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere Vali Koca ve daire müdürleri tarafından sertifikaları verildi.

Sertifika töreninin ardından Vali Koca ve beraberindeki heyet kursiyerler tarafından yapılan resimlerin bulunduğu sergiyi gezdiler. Sergideki resimleri ilgiyle takip eden ve kursiyerlerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Koca başarılı çalışmalarından dolayı kursiyerleri tebrik etti. Programın sonunda Tuba Ulaş isimli kursiyer Vali Koca'ya yaptığı tabloyu hediye ederken, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Orta ise günün anısına Vali Koca'ya ongun kuşunun yer aldığı minyatür kilim hediye etti.

Sertifika töreni verilen ikramın ardından sona erdi.