Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

TURİZM SEKTÖRÜNE TURİZM İLE İLGİLİ KONFERANS. 16 Nisan 2012

 

            
           36. Turizm Haftası münasebetiyle Selçuk Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Öğretim görevlisi Doç.Dr.Abdullah KARAMAN Turizm sektörü yöneticilerine, çalışanlarına ve Karaman Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile Karaman Ticaret Meslek Lisesi öğrencilerine Karaman Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği toplantı salonunda Karaman'da Turizm ve Genel Turizm konusunda saat 14:30'da konferans verdi.
           Konferansa Vali Yardımcısı Sayın Ferhat BURAKGAZİ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz ORTA, Çalışma ve İşkur İl Müdürü Kenan ATEŞ, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ahmet YENİLMEZ, Genel Sekreteri Halil İbrahim İNCEKARA ve oda Başkanları katıldı.
           Doç.Dr. Abdullah KARAMAN konferansında Karamanın zengin bir potansiyele sahip olduğunu komşularının turizm pastasından çok büyük paylar aldığını ve Karamanında bu gelişmelere ayak uydurduğunu ve gözle görünen faaliyetlerin ve yatırımların olduğunu vurguladı. Soru ve cevaplarla devam eden konferans Karamanın turizmde hak ettiği noktaya gelmesi yönündeki iyi niyet dilekleri ile tamamlandı.